Home / Nowości produktowe / Nowy monitor LG SMART

Nowy monitor LG SMART

LG Electronics prezentuje 32-calowy monitor 4K UHD LG SMART (model 32SQ780S). Wszechstronny monitor LG SMART usprawnia życie domowe. Nadaje się bowiem do pracy zdalnej, ćwiczeń w domu, gry na najwyższym poziomie oraz różnych aplikacji rozrywkowych, takich jak popularne serwisy streamingowe – a wszystko to bez połączenia z komputerem.

Dzięki wbudowanym funkcjom i ergonomicznemu ramieniu LG o wielu możliwościach regulacji, użytkownicy wyjątkowego modelu 32SQ780S mogą korzystać z ulubionych treści w dowolnym czasie i miejscu, przy biurku lub na kanapie.

Zgodnie z hasłem marki Work Smarter, Play Better monitor LG SMART stawia na wszechstronność. Oferuje więc konsumentom, poszukującym jednego wyświetlacza, który łączy się z komputerem stacjonarnym, laptopem lub konsolą do gier, możliwość robienia wszystkiego w jednym miejscu. Funkcjami monitora steruje, znany z telewizorów LG, system webOS. Dzięki temu zapewnia jeszcze większą wygodę korzystania z treści poprzez płynną integrację przesyłania strumieniowego z serwisów YouTube i Netflix bez połączenia z komputerem.*

Jako wielofunkcyjny monitor do użytku domowego, LG SMART ma wyświetlacz 4K UHD (3840 x 2160), który zapewnia wysoką jakość obrazu niezależnie od tego, do czego w danej chwili użytkownik go wykorzystuje. Pokrywa on 90 procent gamy kolorystycznej DCI‑P3 i obsługuje HDR 10. Monitor wyświetla wyraźne, precyzyjne obrazy, które pogłębiają wrażenia widzów podczas oglądania dowolnych treści, począwszy od komedii i przebojów kinowych po transmisje sportowe oraz gry. Oprócz wysokiej jakości obrazu monitor oferuje soczyste brzmienie wspierane przez wbudowany dwukanałowy głośnik stereo o mocy 5 watów, który nadaje oglądaniu dodatkowy wymiar.

Aby uzyskać szybką i elastyczną stację roboczą, na monitor LG SMART można pobrać aplikacje do biura domowego z LG Content Studio. Dzięki LG ThinQ Homeboard obsługuje on też intuicyjne usługi IoT oparte na systemie webOS, które pozwalają użytkownikom łatwo sterować urządzeniami domowymi. Ponadto inteligentne połączenie bezprzewodowe obsługiwane przez MiraCast umożliwia klonowanie ekranu smartfona na monitorze.

Co więcej, monitor LG SMART wyposażony jest w ramię LG Ergo, które umożliwia łatwe wysuwanie, cofanie, obracanie w pionie i w poziomie, podnoszenie lub pochylanie ekranu, aby osiągnąć optymalny kąt widzenia do pracy czy oglądania. LG Ergo cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku ze względu na swoje komfortowe funkcje. Oferuje on tryb pionowy i poziomy, które pozwalają na różne warianty użytkowania zgodnie z preferencjami użytkownika. Wyposażony jest również w dwie możliwości montażu – zacisk lub śrubę, ułatwiające instalację.

Inteligentne monitory zostały zaprojektowane z myślą o zróżnicowanym stylu życia dzisiejszych klientów. Dzięki nowemu, inteligentnemu monitorowi LG użytkownicy mogą teraz łatwo i wygodnie robić niemal wszystko za pomocą jednego wyświetlacza, począwszy od pracy i nauki w domu, po strumieniowe przesyłanie treści i filmów.

Seo Young-jae, starszy wiceprezes i szef jednostki biznesowej IT w LG Electronics Business Solutions Company.

Monitor LG SMART będzie dostępny na początku listopada, najpierw w Stanach Zjednoczonych, a następnie na innych rynkach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ.

Dane techniczne:

Monitor LG SMART (32SQ780S)
Rozmiar i rozdzielczośćRozmiar ekranu32 cale
RozdzielczośćUHD (3840 x 2160)
GrafikaPanelVA (250 cd/m²)
Gamut kolorów (typ.)DCI-P3 90%
HDRHDR10
Kąt widzenia 178° (pionowo) / 178° (poziomo)
Złącza USB-C Tak (x1, zasilanie 65 W) 
HDMI Tak (x2) 
USB 2.0Tak (x3)
Wi-FiTak
BluetoothTak
Głośniki5 W (x2)
KameraNie
Inteligentne funkcje 
i usługi 
OSwebOS 22
Microsoft OfficeNie
Pulpit zdalnyTak
Asystent głosowyLG ThinQ, Alexa
KonstrukcjaPodstawaRamię Ergopochylenie, wysokość, obrót w pionie i w poziomie
AkcesoriaPilot Magic **

* Wymagane połączenie z Internetem i subskrypcja serwisu streamingowego.
** Sprzedawany oddzielnie.