Home / Nowości produktowe / Nowości Kinnarps ENTRADA II – nowoczesny fotel obrotowy

Nowości Kinnarps ENTRADA II – nowoczesny fotel obrotowy

Entrada II marki Drabert to fotel elegancki i solidny zarówno, jeśli chodzi o jego wygląd, jak i funkcje. To optymalne połączenie formy, funkcjonalności i ergonomii, które dziedziczy po popularnym fotelu Entrada. Teraz w formie odświeżonej i dostosowanej do wymagań współczesnych środowisk i metod pracy!

Ruch dobrze nam służy, nawet gdy siedzimy przy biurku. Dlatego właśnie Entrada II zachęca do dynamicznego siedzenia. Sercem fotela jest nowy opatentowany mechanizm, który umożliwia synchroniczne i dobrze wyważone ruchy siedziska razem z oparciem.

estradaII

Entrada II zapobiega siedzeniu statycznemu i zachęca do ruchu oraz zmiany pozycji w trakcie siedzenia. Dynamiczny sposób siedzenia pozytywnie oddziałuje na układ mięśniowy oraz krążenie krwi. Dźwignie do regulacji fotela są łatwo dostępne, a ich użycie i konfiguracja intuicyjne. Ma wszystko, czego potrzeba, aby polubić swój fotel. Entrada II doskonale się sprawdza w środowiskach pracy opartych na aktywności, gdzie różne osoby, wykonujące różne zadania, korzystają z tego samego fotela Entrada II jest dostępna w wielu różnych opcjach wykończenia i kolorach. Nasza bogata gama tkanin obejmująca szeroki wybór kolorów, materiałów i deseni zebrana w Kinnarps Colour Studio, pozwala na dostosowanie stylu fotela do życzeń użytkowników.

Tak samo jak w poprzedniej wersji autorem projektu jest cieszący się międzynarodowym uznaniem designer – Daniel Figueroa, który współpracuje z marką Drabert od 1995 roku. Wśród jego dokonań znajdują się m.in. fotele Salida iEsencia. Projekt fotela Entrada II wyróżnia się elegancją i czystą, klasyczną linią. Stylem wyraźnie nawiązuje do swojej poprzedniczki, lecz Entrada II jest jedyna w swoim rodzaju. Z wyglądu podobna, ale uwzględnia wymagania naszych czasów. Entrada II powstaje w naszych własnych fabrykach, co zapewnia nam pełną kontrolę nad procesem produkcji, który odbywa się przy efektywnym wykorzystaniu energii zgodnie z zasadami ochrony środowiska. Entrada II może być zamawiana od 04 maja.