Home / Nowości produktowe / Nowa linia ekologicznych projektorów laserowych od Acer

Nowa linia ekologicznych projektorów laserowych od Acer

Firma Acer zaprezentowała trzy projektory Vero, zaprojektowane tak, aby wyposażyć firmy i konsumentów w wydajne, energooszczędne projektory, zapewniając jednocześnie więcej opcji w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Dzięki żywotności wynoszącej 30 000 godzin nowe projektory Vero zapewniają doskonałą technologię światła laserowego, która zapewnia krystalicznie czysty obraz i długotrwałą jasność przez dłuższy czas, pomagając zaoszczędzić na całkowitym koszcie posiadania i zużyciu energii. Te bezrtęciowe projektory zawierają również ekologiczne materiały, wykorzystując 50% plastiku pochodzącego z recyklingu pokonsumenckiego (PCR) w obudowie i opakowaniach z papieru z recyklingu, aby zmniejszyć produkcję szkodliwych materiałów i ograniczyć ich wpływ na środowisko.

Energooszczędność dzięki doskonałej technologii światła laserowego

Bazując na sukcesie Acer Vero PD2325W, nowe ekologiczne projektory zostały wyposażone w zaawansowane laserowe źródło światła w celu zwiększenia jasności i poprawy efektywności energetycznej. W rezultacie projektory „Green But Mean” zapewniają ośmiokrotnie mniejszy spadek jasności, zużywając przy tym około 50% mniej energii w porównaniu z tradycyjnymi projektorami lampowymi, zmniejszając całkowity koszt posiadania przy jednoczesnym wyrządzaniu mniejszej szkody środowisku. Koszty konserwacji i wymiany są również znacznie zmniejszone dzięki ich żywotności wynoszącej 30 000 godzin, co czyni go idealnym i niezawodnym wyborem do użytku z wysoką częstotliwością.

Projektory Acer Vero PL2520i i XL2220/XL2320W, wyposażone w dynamiczny współczynnik kontrastu 2 000 000:1 oraz jasność odpowiednio 4 000 ANSI i 3 500 ANSI lumenów, mogą generować żywe i precyzyjne obrazy z dużych odległości i w ciemnym otoczeniu. Są one również wyposażone w technologię Acer ColorBoost3D i dokładnie odtwarzają 93% gamy kolorów Rec. 709, zapewniając doskonałą produkcję kolorów i wyświetlacz w porównaniu z modelami lamp. Szyty na miarę tryb piłki nożnej Acer i HDMI 3D[1]Specyfikacje zapewniają również oszałamiającą i ulepszoną projekcję na dużym ekranie, zarówno w sali konferencyjnej, jak i w zaciszu własnego domu.

Elastyczna instalacja i projekcja

Projektory Acer Vero PL2520i i XL2220/XL2320W charakteryzują się bezproblemową instalacją i mogą być używane w projekcji 360 stopni[2]lub tryb portretowy. Użytkownicy mogą zmaksymalizować jego elastyczność pod dowolnym kątem w górę i w dół, aby tworzyć projekcje przestrzenne na ścianach, sufitach i podłogach dla interaktywnych wyświetlaczy. Stamtąd projektor wykorzystuje technologię automatycznej korekcji zniekształceń trapezowych do automatycznej adaptacyjnej regulacji i wyświetla idealny obraz na żądanej powierzchni widzenia. Acer Vero PL2520i posiada również 1,3-krotny zoom optyczny, oferując użytkownikom większą elastyczność w zakresie regulacji obrazu i instalacji.

Zwiększona użyteczność i niezawodność

Dzięki silnikom optycznym o stopniu ochrony IP6X „pyłoszczelnym”, najwyższemu stopniowi ochrony przed ciałami stałymi, nowe projektory Vero oferują bezkompromisową wydajność nawet w zapylonych lub trudnych warunkach. Warto wspomnieć, że te nowe projektory Vero zmniejszyły swoje wymiary i wagę o około 33% w porównaniu z poprzednim modelem PL1520i, co pomaga zmniejszyć zużycie materiałów opakowaniowych i emisję paliwa na jednostkę podczas transportu. Projektory Acer Vero PL2520i i XL2220/XL2320W obsługują również nieprzerwaną projekcję 24/7, zapewniając użytkownikom niezawodną i wysoką jakość nawet przez dłuższy czas. Te projektory Vero mają wbudowane głośniki o mocy 15 W, które prezentują potężny, wypełniający pomieszczenie dźwięk z filmów, filmów lub muzyki, eliminując potrzebę stosowania zewnętrznych głośników. Acer Vero PL2520i obsługuje również projekcję bezprzewodową[3]i wyświetlanie lustrzane[4]Kompatybilne urządzenia[5], aby umożliwić bezpośrednią projekcję ekranu bez ograniczeń.

Dokładne specyfikacje, ceny i dostępność zależą od regionu. Aby dowiedzieć się więcej o dostępności, specyfikacjach produktów i cenach na poszczególnych rynkach, skontaktuj się z najbliższym biurem Acer za pośrednictwem www.acer.com.


[1] Obsługa specyfikacji HDMI® 1.4a 3D. Do korzystania z zawartości 3D wymagane jest zgodne urządzenie do odtwarzania treści 3D i okulary 3D.
[2] Zawartość należy wcześniej zmienić w trybie projekcji 360 stopni i trybie portretowym.
[3]Standardowe akcesorium WirelessProjection-Kit UWA5 jest przeznaczone tylko dla PL2520i.
[4] Obsługa funkcji bezprzewodowego tworzenia kopii lustrzanej ekranu na komputerach z systemami iOS/Android/Windows/MacOS
[5] Obsługa systemów iOS 12/Android 5.0 lub nowszych ze zgodnością z funkcją kopii lustrzanej.