Home / Nowości produktowe / NEC InfinityBoard już na polskim rynku

NEC InfinityBoard już na polskim rynku

Jedyne modułowe rozwiązanie do pomieszczeń konferencyjnych, które łączy elastyczność, jakość i niezawodność. 

NEC Display Solutions poinformował, że rewolucyjne rozwiązanie InfinityBoard do pomieszczeń konferencyjnych jest już dostępne na polskim rynku. NEC InfinityBoard to wydajne i skalowalne rozwiązanie all-in-one do każdego pomieszczenia konferencyjnego, idealne podczas spotkań, prezentacji, burzy mózgów, czy wideokonferencji.

Firmy cały czas starają się zwiększać wydajność pracowników i ułatwiać współpracę pomiędzy odległymi zespołami. W związku z tym potrzebują narzędzi, łączących doskonałą jakość obrazu z najnowszymi aplikacjami do udostępniania, przeglądania i edytowania treści.

Rozwiązanie NEC InfinityBoard jest idealnym wyborem do pomieszczeń konferencyjnych, zapewniając obraz bez widocznych pikseli na ekranie UHD o rozmiarze od 65” do 84”, szerokokątną kamerę Huddly 120° do wideokonferencji, konferencyjne głośniki 40W oraz moduł komputerowy OPS Slot-in PC. Unikalną cechą InfinityBoard jest otwarta platforma softwarowo-hardwarowa oraz możliwość jednoczesnej, ciągłej kolaboracji różnych grup komunikujących się ze sobą z innych lokalizacji. Otwarta struktura systemu pozwala dowolnie zmieniać i modyfikować go pod kątem wymogów poszczególnych środowisk pracy (np. używanie własnego komunikatora, źródła sygnału, czy wymóg szyfrowania danych). Rozwiązanie NEC pozwala, szczególnie rynkom wrażliwym na ochronę danych osobowych, na interaktywną pracę z obrazem wyświetlanym w jednej lokalizacji, innej osobie znajdującej się w drugiej lokalizacji, a wszystko to dzieje się bez przesyłania danych z jednego urządzenia InfinityBoard do drugiego.

Modułowa konstrukcja bez problemu łączy się z Microsoft® Windows 10 IoT Enterprise. Opiera się na dotykowych monitorach NEC MultiSync® InGlass™ Touch o rozdzielczości UHD, zapewniając najlepszą w swojej klasie wydajność wizualną. NEC InfinityBoard jest w pełni konfigurowalne pod konkretne potrzeby użytkowników i posiada w zestawie pasywne rysiki. Rozwiązanie nadaje się do praktycznie każdego zastosowania i typu otoczenia.

 

NEC InfinityBoard zawiera także aplikację interaktywną Mosaic Hub do pracy grupowej w czasie rzeczywistym. Łączy wideo i głos z możliwością współpracy zespołów z różnych lokalizacji nad dokumentami, tekstem, obrazami i szkicami w tej samej przestrzeni roboczej. Mosaic zaprojektowano z myślą o monitorach wielkoformatowych i zdaniem NEC jest to najlepszy wybór do InfinityBoard.

 

NEC InfinityBoard jest najwydajniejszym na rynku rozwiązaniem do pomieszczeń konferencyjnych i umożliwia firmom na całym świecie usprawnienie sposobu, w jaki tworzą, współpracują i komunikują się” – powiedziała Daniela Dexheimer, Product Manager Solutions w NEC Display Solutions Europe – „Dzięki NEC InfinityBoard pokonujemy niektóre z największych wyzwań stojących przed współczesnym biznesem, takie jak optymalizacja produktywności pracowników i umożliwienie zespołom efektywnej współpracy pomimo dzielących je odległości.”

 

“Wzrost globalizacji i elastyczna praca oznaczają, że instytucje oraz firmy różnych rozmiarów zmagają się ze wsparciem pracy zdalnej i współpracy pomiędzy wieloma lokalizacjami. Dlatego, w celu dostarczenia elastyczności, której firmy tak bardzo potrzebują stworzyliśmy NEC InfinityBoard” – kontynuuje Daniela – „Według Futuresource Consulting, ponad jedna piąta uczestników spotkań i konferencji pracuje zdalnie. Firmy więc potrzebują wszechstronnego narzędzia do konferencji oraz współpracy w celu zapewnienia pracownikom możliwości efektywnego działania, niezależnie od tego czy przebywają oni w tym samym pomieszczeniu, czy są oddaleni o tysiące kilometrów. Odebraliśmy pozytywne informacje zwrotne z rynków wybranych do testów i teraz z dumą możemy ogłosić dostępność NEC InfinityBoard na terenie całego obszaru EMEA.”

 

NEC InfinityBoard będzie częścią prezentacji NEC na targach ISE 2018. W celu umówienia się na pokaz lub uzyskania informacji na temat tego, jak NEC pomaga firmom pokonywać przeszkody związane ze współpracą i wydajnością pracowników, prosimy o kontakt z naszym biurem prasowym.

 

Więcej informacji o NEC InfinityBoard można znaleźć na stronie

https://www.nec-display-solutions.com/p/uk/en/Launch.xhtml?id=InfinityBoard