Home / Dokumenty w firmie / Najwyższe wyróżnienie w testach DataMaster Labs dla Konica Minolta

Najwyższe wyróżnienie w testach DataMaster Labs dla Konica Minolta

Urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta bizhub C458, C558 i C658 otrzymały w ostatnich testach DataMaster Labs najwyższe wyróżnienie w postaci pięciu gwiazdek (na pięć możliwych).

Maszyny zostały uznane ze względu na wyróżniającą się jakość, wydajność oraz funkcje poprawiające przepływ pracy. Urządzenia Konica Minolta bizhub C458, C558 i C658 zostały bardzo dobrze ocenione pod względem wydajności, elastyczności a także za jakość komponentów i oprogramowanie. Niezależne badania DataMaster Labs wykazały, że podajnik dokumentów maszyn Konica Minolta jest najszybszy ze wszystkich testowanych podajników w tej klasie urządzeń, które trafiły do laboratorium (222 obr./min podczas skanowania dwustronnych oryginałów). Laboratorium doceniło również to, że wykonywanie wielu zadań jednocześnie, jak prace typu RIP, skanowanie, rozpoznawanie znaków (OCR), nie ma dużego wpływu na wydajność urządzeń Konica Minolta.

Inną użyteczną funkcją, jaka została doceniona przez laboratorium jest możliwość dostosowania interfejsu urządzenia do własnych potrzeb oraz prostota obsługi, szczególnie dla początkujących użytkowników. Uznanie zdobyły również działania Konica Minolta w zakresie ochrony środowiska
i zrównoważonego rozwoju. Firma DataMaster potwierdziła, że produkty Konica Minolta działają „cicho w porównaniu do wielu konkurentów i w niewielkim stopniu wpływają negatywnie na środowisko”. Potwierdzają to liczne certyfikaty, jak Energy Star, Blue Angel czy Epeat Gold.

Więcej informacji o firmie i produktach Konica Minolta znajduje się tutaj>>

Informacje o DataMaster Lab

DataMaster Labs wykonuje niezależne testy laboratoryjne urządzeń biurowych, maszyn do druku a także oprogramowania dedykowanego do biur i drukarni. Wszystkie produkty testowane są w sześciu kategoriach: wydajność, jakość, prostota obsługi, elastyczność, funkcje oraz ochrona środowiska. Niewiele urządzeń osiąga maksymalny wynik 5/5. Wyłącznie urządzenia charakteryzujące się wyjątkową jakością i wysoko ocenione we wszystkich powyższych kategoriach mogą osiągnąć taki wynik.