Home / Nowości produktowe / NAJNOWSZA GENERACJA TELEFONÓW DECT FIRMY PANASONIC

NAJNOWSZA GENERACJA TELEFONÓW DECT FIRMY PANASONIC

Telefony DECT nowej generacji Panasonic KX-TPA70 i KX-TPA73 – idealne dla małych firm działających w handlu detalicznym, hotelarstwie i służbie zdrowia

Panasonic ogłosił dziś wprowadzenie nowej generacji telefonów DECT, które wyznaczają nowe standardy w zakresie wzornictwa i intuicyjnej obsługi. Telefony KX-TPA70 i KX-TPA73, przeznaczone do współpracy ze stacją bazową Panasonic KX-TGP600, zapewniają użytkownikowi wyższy poziom funkcjonalności dzięki czytelnemu kolorowemu interfejsowi oraz usprawnionym i intuicyjnym funkcjom. Urządzenia te idealnie nadają się do zastosowania w małych firmach działających w handlu detalicznym, hotelarstwie i służbie zdrowia.

Po szeroko zakrojonych badaniach z użytkownikami biznesowymi i operatorami telekomunikacyjnymi opracowaliśmy kolejną generację telefonów DECT z zupełnie nowym interfejsem zaprojektowanym tak, aby użytkownik mógł korzystać z najnowszych funkcji w sposób szybki i intuicyjny, opowiada Raphael Studer, kierownik ds. rozwoju w branży biznesowej z działu rozwiązań komunikacyjnych Panasonic.

Interfejs użytkownika ma wyraźną kolorystykę, spójny układ klawiszy, intuicyjną strukturę menu oraz ikony ułatwiające obsługę i przenoszenie połączeń. Słuchawki są również wyposażone w przycisk szybkiego wybierania, który może być użyty do szybkiego wywołania wcześniej ustawionego numeru lub służyć jako przycisk przywołania pomocy na przykład w handlu detalicznym.

Telefony mogą zostać dostarczone z obrotowym [1] lub zwykłym klipsem na pasek i mogą zostać wyposażone w gniazdo typu jack 3,5 mm i łącznę Bluetooth [2], co ułatwia korzystanie z nich pracownikom będącym w ciągłym ruchu.

Są one zaprojektowane tak, aby zapewnić krystalicznie czysty dźwięk nawet w najbardziej hałaśliwym otoczeniu. Posiadają także unikalną funkcję korekcji głosu.

Dostępne są również silikonowe rękawy do słuchawek i osłony do ładowarek dla zapewnienia ochrony i łatwego czyszczenia w takich miejscach jak restauracje i bary, sklepy sprzedaży detalicznej i gabinety lekarskie, gdzie występuje sporo kurzu i zanieczyszczeń, a także ryzyko zalania sprzętu.

Zaawansowana wersja telefonu KX-TPA73 (Advanced) oferuje niespotykanie długi 400-godzinny czas czuwania, 20-godzinny czas rozmów i szybkie ładowanie w zaledwie 3 godziny. Podstawowa wersja KX-TPA70 (Basic) nadal zapewnia imponujące 200 godzin czasu czuwania, 11 godzin czasu rozmów i ładowanie w 6 godzin.

Nowe telefony Panasonic wyznaczają standardy w jednokomórkowym systemie SIP DECT i zapewniają dodatkowe opcje popularnej gamy Panasonic KX-TGP600, która oferuje do 8 połączeń, telefony i konta SIP, kilka rodzajów telefonów stacjonarnych i bezprzewodowych oraz wzmacniacze do łatwego rozszerzania zasięgu, a także łatwą konfigurację i konserwację.