Home / Nowości produktowe / Monitory 75 i 86 cali z serii M do sal konferencyjnych oraz Digital Signage

Monitory 75 i 86 cali z serii M do sal konferencyjnych oraz Digital Signage

Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadza na rynek nowe monitory wielkoformatowe z serii M (Message). Są to modele NEC MultiSync® M751 oraz NEC MultiSync® M861 przeznaczone do sal konferencyjnych, a także instalacji Digital Signage. Dzięki rozwiązaniu NEC Open Modular Intelligence, użytkownicy dobiorą odpowiedni opcjonalny moduł komputerowy NEC, który rozszerzy możliwości monitora w sposób najlepiej odpowiadający konkretnym oczekiwaniom instalacji.

Dzięki bogatemu zestawowi funkcji, dwa nowe modele monitorów NEC z serii M o przekątnej 75 i 86 cali doskonale nadają się do wykorzystania w salach konferencyjnych lub scenariuszach Digital Signage. Widoczność treści informacyjnych lub prezentacji w salach konferencyjnych nie będzie zakłócana przez odbicia światła wpadającego przez okna lub z innych źródeł. Ponadto zaawansowane ustawienia wszystkich istotnych parametrów obrazu pozwolą na pełną kontrolę jasności, koloru, krzywej gamma i jednorodności za pośrednictwem silnika SpectraView Engine, zapewniając szczegółowy, naturalny obraz doskonałej jakości.

Użytkownicy mogą zdalnie i bezpiecznie sterować monitorami serii M za pomocą darmowego oprogramowania NEC NaViSet Administrator 2. Jednocześnie mogą zarządzać harmonogramem konserwacji urządzeń, oszczędzając czas i zasoby personelu, co pozwoli na pracę urządzeń w trybie 24/7. Szeroki wybór standardowych w branży wejść sygnałowych umożliwia elastyczną integrację wielkoformatowych monitorów z istniejącą infrastrukturą AV.

Kluczowe jest to, że monitory M751 i M861 wykorzystują rozwiązanie NEC Open Modular Intelligence. Oznacza to, że użytkownicy zawsze mogą rozszerzyć funkcjonalność monitora o opcjonalny moduł komputerowy NEC, który idealnie wpisuje się w scenariusz ich zastosowań. Na przykład mogą wykorzystać integrowalny moduł RPi4 z preinstalowanym oprogramowaniem NEC MediaPlayer do odtwarzania treści wideo. Dzięki slotowi Intel Smart Display Module Small and Large (SDM-S/L) mogą rozbudować monitory do kompleksowego rozwiązania, które obsługuje wiele wymagających aplikacji działających w systemach operacyjnych Windows lub Linux. Dzięki dwóm nowym monitorom z serii M klienci otrzymują pełną elastyczność i bogaty zestaw funkcji do zastosowań w reklamie, systemach informacyjno-rozrywkowych i salach konferencyjnych przy zachowaniu atrakcyjnego poziomu cenowego.

– powiedział Martin Lienau, Product Manager Large Format Displays w Sharp NEC Display Solutions Europe

Wielkoformatowe monitory NEC MultiSync® z serii M zostaną zaprezentowane na stoisku Sharp/NEC na targach ISE 2023 (stoisko E600, hala 3), od 31 stycznia do 3 lutego, w Fira Barcelona, w Hiszpanii.

Więcej informacji na temat nowych monitorów NEC z serii M można znaleźć na dedykowanych stronach internetowych: M751 i M861.