Home / Nowości produktowe / METALOWY INFINIX NOTE 50 PRO 4G Z SZYBKIM ŁADOWANIEM PRZEWODOWYM I BEZPRZEWODOWYM DOSTĘPNY W OFERCIE PLUSA
METALOWY INFINIX NOTE 50 PRO 4G Z SZYBKIM ŁADOWANIEM PRZEWODOWYM I BEZPRZEWODOWYM DOSTĘPNY W OFERCIE PLUSA

METALOWY INFINIX NOTE 50 PRO 4G Z SZYBKIM ŁADOWANIEM PRZEWODOWYM I BEZPRZEWODOWYM DOSTĘPNY W OFERCIE PLUSA

W sprzedaży w sieci Plus jest już dostępny nowy Infinix NOTE 50 Pro 4G w cenie od 1549 zł z szybkim ładowaniem przewodowym 90 W i bezprzewodowym 30 W. Smartfona wykonano z zapewniającego wysoką wytrzymałość metalu ArmorAlloy™, co pozwoliło obniżyć masę urządzenia o 10 proc. i poprawić odprowadzanie ciepła.

Nie dość, że solidny, to smartfon jest wyposażony w duży, 6,78-calowy wyświetlacz AMOLED Full HD+ z częstotliwością odświeżania 144 Hz oraz pojemną baterię 5200 mAh. Za działanie urządzenia odpowiada system operacyjny Android 15. Dysponuje głównym aparatem fotograficznym 50 Mpx z optyczną stabilizacją obrazu, czujnikiem migotania i 3-krotnym zoomem oraz ultraszerokokątnym obiektywem 8 Mpx. Aparat do selfie ma rozdzielczość 32 Mpx.

Smartfon wykonano z zapewniającego wysoką wytrzymałość metalu ArmorAlloy™, który został stworzony tak, by łączyć odporność i szlachetne wzornictwo stali damasceńskiej z lekkością aluminium lotniczego. Architektura ShockAbsorb™ skutecznie zabezpiecza telefon przed upadkami i wstrząsami. Specjalna konstrukcja rozprasza energię uderzenia, zwiększając jego odporność i zapewniając dodatkową warstwę ochrony.

Modele z najnowszej linii Infinix NOTE 50, w tym NOTE 50 Pro 4G, to także pierwsze urządzenia marki zintegrowane z One-Tap Infinix AI∞. Technologia ta daje dostęp do ponad tysiąca inteligentnych funkcji, m.in. intuicyjne narzędzia do kreatywnego tworzenia, a także zaawansowane funkcje monitorowania zdrowia w czasie rzeczywistym.

METALOWY INFINIX NOTE 50 PRO 4G Z SZYBKIM ŁADOWANIEM PRZEWODOWYM I BEZPRZEWODOWYM DOSTĘPNY W OFERCIE PLUSA

Smartfon jest sprzedawany w zestawie z kompletem akcesoriów:

  • przewodem USB-C do ładowania,
  • magnetycznym etui na telefon,
  • szkłem ochronnym na wyświetlacz,
  • słuchawkami przewodowymi.

Infinix NOTE 50 Pro 4G jest dostępny w cenie od 1549 zł u operatora sieci Plus, w autoryzowanym sklepie Infinix oraz największych sieciach handlowych.

Marka Infinix jest w Polsce obecna od 3 lat, w tym czasie sprzedała już ponad 300 tysięcy  smartfonów. W polskim portfolio pojawiło się ponad 30 modeli smartfonów z różnych półek cenowych z serii ZERO, NOTE, HOT i SMART. W ofercie Infinix są również akcesoria: dwa modele smartwatchy, sześć modeli słuchawek bezprzewodowych w różnych kolorach oraz dwa powerbanki.

Specyfikacja:

NOTE 50 Pro 4G    Bateria 5200 mAh z ładowaniem przewodowym 90 W i bezprzewodowym 30 W Wyświetlacz AMOLED FHD+ 6,78’’ z częstotliwością odświeżania 144 Hz Pamięć 8/256 GB Procesor MediaTek Helio G100Główny aparat 50 Mpx z optyczną stabilizacją obrazu i podwójną lampą błyskową Przedni aparat 32 Mpx z podwójną lampą błyskową NFC 360USB-CSystem operacyjny Android 15 z XOS 15

Infinix Mobility to założona w 2013 roku, szybko rozwijająca się marka technologiczna, która projektuje, produkuje i sprzedaje na całym świecie inteligentne urządzenia marki Infinix. To modne, wydajne i przystępne cenowo inteligentne urządzenia, które zapewniają użytkownikom na całym świecie dostęp do najnowszych, najlepszych w swojej klasie technologii.