Home / Dokumenty w firmie / Inteligentne urządzenie wielofunkcyjne MC883 firmy OKI otrzymało nagrodę Office Oscar magazynu OEN

Inteligentne urządzenie wielofunkcyjne MC883 firmy OKI otrzymało nagrodę Office Oscar magazynu OEN

Inteligentne kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3 MC883 firmy OKI Europe otrzymało nagrodę Office Oscar magazynu OEN w uznaniu za innowacyjne funkcje i wartość, którymi może wzbogacić organizacje w wielu sektorach. Nagroda OEN Office Oscars jest przyznawana firmom za nowe produkty, usługi lub inicjatywy, które podnoszą poprzeczkę pod względem standardów, doskonałości, jakości i wartości.

Nagroda jest najnowszym wyróżnieniem dla modelu MC883, który został zaprojektowany z myślą o usprawnieniu miejsc pracy w najbardziej wymagających branżach, takich jak usługi profesjonalne, służba zdrowia i budownictwo. W 2020 r. urządzenie MC883 otrzymało również nagrodę Editor’s Choice Award czasopisma Print IT Reseller.

W sektorze usług profesjonalnych, gdzie szybkie, dokładne i bezpieczne zarządzanie dokumentami jest kluczowe do spełnienia potrzeb klienta, MC883 umożliwia uwierzytelnianie za pomocą kodów PIN i ID, aby stale zabezpieczać poufne dokumenty, jednocześnie oferując pełną możliwość śledzenia. W czynnym przez całą dobę sektorze służby zdrowia, inteligentne urządzenie wielofunkcyjne zapewnia nieprzerwane wsparcie, oferując całodobową dostępność i zachowując poufność informacji. Identyfikatory, karty pacjentów i informacje medyczne mogą być drukowane, skanowane, przechowywane i wysyłane oraz pozostają dostępne o każdej porze dnia. Grupy robocze z branży budowlanej mogą polegać na urządzeniu MC883, które pomaga przestrzegać harmonogramu projektów oraz dbać o zadowolenie klientów, zapewniając nieprzerwaną możliwość drukowania i skanowania dokumentów i planów w wysokiej jakości w dowolnym czasie. Ponadto, dzięki łatwej, samodzielnej konserwacji urządzenia, użytkownicy mogą serwisować urządzenie w każdych warunkach bez potrzeby korzystania z usług wyspecjalizowanego inżyniera.

Inteligentne kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3 MC883 firmy OKI to wysoka jakość druku i oszczędność czasu, pieniędzy oraz miejsca. Urządzenie MC883 jest mile widzianym dodatkiem w najbardziej wymagających miejscach pracy, takich jak placówki służby zdrowia, za co zdobyło jedną z naszych cenionych nagród Office Oscars. Dzięki ergonomicznej konstrukcji urządzenie jest łatwe w obsłudze i utrzymaniu, zapewniając profesjonalną jakość i bezpieczeństwo, dzięki czemu firmy mogą działać bez zakłóceń

— podkreśla Clare Brooks, redaktor OEN.

Wszechstronny i łatwy w użyciu model MC883 został zaprojektowany z myślą o użytkowniku. Dzięki pionierskiej cyfrowej technologii LED firmy OKI to inteligentne urządzenie wielofunkcyjne zapewnia doskonałą ostrość tekstu i wyjątkową jakość druku kolorowych obrazów w bardzo wysokiej rozdzielczości 1200 × 1200 dpi na nośnikach o różnych rozmiarach (od A6 po banery 1,3 m) i gramaturze (do 256 g/m2).

Połączenie łatwych w konfiguracji opcji przepływu pracy z przyjazną dla użytkownika konstrukcją i wyraźnym, kolorowym drukiem w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi sprawia, że MC883 sprawdza się w branżach wymagających niezawodnego drukowania. To inteligentne urządzenie wielofunkcyjne zapewnia wszechstronność firmom o złożonych wymaganiach w zakresie druku, potrzebną do uproszczenia obiegów pracy bez wpływu na wydajność lub produktywność, za sprawą elastycznego oprogramowania, wysokowydajnych podzespołów oraz otwartej architektury platformy sXP

– mówi Polfai Ng, menadżer ds. marketingu produktów w firmie OKI Europe Ltd.

W tych trudnych czasach organizacje i firmy wymagają jak najwięcej wsparcia, a oprócz przedłużonej 3-letniej gwarancji przyznawanej podczas rejestracji produktu w ramach kampanii „Adapt Today” firma OKI oferuje pakiet Business Agility o przybliżonej wartości 2200 PLN* przy zakupie modelu MC883 i zestawu tonerów CMYK. 

Pakiet obejmuje bezpłatną** sześciomiesięczną subskrypcję usługi The Design Hub i ABBYY FineScanner Premium, nośniki do zastosowań dla poszczególnych sektorów oraz dostęp do szablonów i grafik. Te narzędzia i zasoby zostały zaprojektowane, aby pomóc firmom szybko dostosować komunikaty i oznakowania klienta do zmieniających się warunków, takich jak przestrzeganie wytycznych rządowych lub reagowanie na zmieniające się trendy rynkowe i społeczne, bez konieczności polegania na dostawcach zewnętrznych.


Obowiązuje regulamin. Podane wartości są wartościami przybliżonymi.

** Wymagana rejestracja