Home / Nowości produktowe / Innowacyjne notatniki Notizio od Avery Zweckform

Innowacyjne notatniki Notizio od Avery Zweckform

Często robicie notatki? Idealnym rozwiązaniem dla Was jest modny i praktyczny notes, który doskonale sprawdza się na spotkaniach biznesowych.

Jego innowacyjność polega na tym, że wykonany jest z jasnoszarego papieru z białymi liniami, co sprawia, że linie znikają na kopiach, skanach czy faksach. Widoczne pozostaje jedynie to co najważniejsze – treść! Rozwiązanie to sprawia, że wzrok się nie męczy i w prostszy sposób można utrzymać koncentrację.

Przekonajcie się, jak wygodne są notatniki Notizio. Sprytne rozwiązanie od Avery Zweckform podnosi komfort pisania i czytania. Notes wykonany jest z najwyższej jakości satynowego papieru 90 g/m². Kartki posiadają otwory umożliwiające wpięcie ich do segregatora oraz perforację ułatwiającą wyrywanie. Dodatkowo Notizio wyposażony jest w ruchomą, elastyczną linijkę lub tasiemkę do zaznaczania, uchwyt na długopis, elastyczną gumkę chroniącą wnętrze, ruchome przekładki indeksujące i kieszeń na ostatniej stronie notatnika. Dostępne w wielu wersjach, formatach w oprawach twardych oraz miękkich.