Home / Nowości produktowe / Iiyama wprowadza na polski rynek 42” dotykowy ekran TH4264MIS

Iiyama wprowadza na polski rynek 42” dotykowy ekran TH4264MIS

Firma iiyama, japoński producent hi-endowych monitorów i ekranów wielkoformatowych dla wymagających użytkowników, wprowadza na polski rynek nowy ekran multitouch –TH4264MIS.
iiyama TH4264MIS działając w oparciu o kompatybilny system operacyjny wykrywa jednoczesne dotknięcie ekranu aż w sześciu punktach. Funkcję multitouch zaprojektowano w oparciu o technologię Infrared, co oznacza, że fizyczne „zużycie” funkcji dotykowej jest praktycznie niemożliwe. Ponieważ ekran jest wolny od nakładek i podkładek, funkcja dotykowa nie wpływa w żaden sposób na specyfikację wyświetlacza, doskonała jakość obrazu jest zachowana, a sam dotyk rysikiem nie wymaga nacisku na ekran.

Matryca IPS gwarantuje doskonałe kąty widzenia, wysoką jasność i nasycone, żywe kolory. Funkcje PIP (Picture-In-Picture) i PBP (Picture-By-Picture) pozwalają na jednoczesne wyświetlanie obrazów z różnych źródeł sygnału, a czujnik oświetlenia sam dostosowuje podświetlenie ekranu do warunków zewnętrznych. Ekran można zamontować w poziomie lub pionie. Jego maksymalny czas pracy bez przerwy wynosi 18 godzin.

Panel wyświetla obraz w rozdzielczości natywnej Full HD (1920 x 1080). Wyposażono go w szereg wejść sygnału: DVI, HDMI, DisplayPort, RCA, S-Video, które zapewniają kompatybilność z szeregiem różnych urządzeń. Do podłączenia funkcji dotykowej służy wejście USB, a port RJ45 umożliwia sterowanie przez LAN.

iiyama T4246MIS doskonale sprawdzi się więc w szeregu zastosowań związanych z obsługą wymagających interaktywnych aplikacji, rozwiązaniach Digital Signage, punktach sprzedaży, budynkach użyteczności publicznej czy szkolnictwie.