Home / Nowości produktowe / iiyama – komunikacja w cyfrowym świecie

iiyama – komunikacja w cyfrowym świecie

iiyama wprowadziła na rynek zupełnie NOWY asortyment kamer internetowych, paneli konferencyjnych i głośników, które ułatwiają komunikację i usprawniają współpracę w cyfrowym świecie.

W ciągu ostatnich 50 lat iiyama stała się ekspertem w pomaganiu ludziom w nawiązywaniu kontaktów i interakcji za pośrednictwem najważniejszego interfejsu naszych czasów – ekranu. Podążając za zmianami, jakie przyniósł nam wszystkim rok 2020, japońska firma przystąpiła do ekspansji i zapewniła swoim klientom dostęp do nowej gamy rozwiązań łączących wizję z dźwiękiem. 

Wyzwaniem było zniwelowanie różnic pomiędzy fizycznym miejscem pracy a hybrydową pracą w domu, pomagając jednocześnie organizacjom w zapewnieniu ciągłości biznesu i spełnieniu wymogów kapitałowych…

iiyama wprowadza na rynek szereg kamer internetowych i zestawów głośnomówiących odpowiednich dla różnych typów środowisk – od domowego biura po duże sale konferencyjne. W połączeniu z ekranami iiyama, wybór pięciu kamer internetowych iiyama i dwóch zestawów głośnikowych pozwoli integratorom IT i AV oraz resellerom zaoferować swoim klientom kompletne rozwiązanie jednej marki.

Krystalicznie czyste rozmowy dzięki zestawom głośnikowym iiyama

Oba zestawy głośnikowe (UCSPK01L i UC SPK01M) iiyama charakteryzują się 360-stopniowym, wielokierunkowym odbiorem dźwięku , dzięki czemu każdy głos w pomieszczeniu jest przekazywany uczestnikom łączącym się zdalnie. Inteligentne algorytmy redukcji szumów i usuwania echa gwarantują krystalicznie czysty dźwięk. Głośniki są niezwykle proste w konfiguracji (przez Bluetooth, kabel USB/audio) i można do nich podłączyć do 3 urządzeń obsługujących 8 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla sal konferencyjnych.

 UC SPK01LUC SPK01M
Ilość mikrofonów kierunkowychx6x3
Zakres odbioru głosu5m (promień)3m (promień)
Właściwości360-stopniowa funkcja wielokierunkowa, redukcja szumów i usuwanie echa, łączność z 3 urządzeniami i ładowanie przewodowe/ bezprzewodowe360-stopniowa funkcja wielokierunkowa, redukcja szumów i usuwanie echa
Czas pracy baterii na jednym ładowaniu8 godzin8 godzin

Ciesz się widokiem dzięki kamerom internetowym iiyama

Kamery internetowe iiyama (UC CAM75FS-1, UC CAM80UM-1, UC CAM180UM-1, UC CAM120UL-1, UC CAM120ULB-1) oferują rozdzielczość Full HD z 77° polem widzenia odpowiednim dla biur domowych, rozwiązania 4K z panoramicznym polem widzenia 180° dla dużych sal konferencyjnych oraz wszystko pomiędzy dla mniejszych pomieszczeń konferencyjnych, aby zapewnić wyraźny widok każdej osoby bez względu na wielkość pomieszczenia. Wyposażone w inteligentne funkcje, takie jak wykrywanie twarzy i lokalizacja głosu, kamery mogą śledzić, kto mówi i płynnie przełączać się między prezenterami. Zintegrowane mikrofony i zaawansowane algorytmy redukcji szumów gwarantują czysty, wyraźny i naturalny dźwięk – wolny od szumów tła i wszelkich innych zniekształceń. Wszystkie kamery internetowe iiyama są łatwe w konfiguracji (za pomocą kabla USB typu C) i obsługują wiodące oprogramowanie konferencyjne, takie jak like Zoom, Skype, Microsoft Teams, itp.

UC CAM120UL-1 Kamera internetowa 4K Conference zapewniająca 120-stopniową FOV i automatyczne kadrowanie
 UC CAM75FS-1UC CAM80UM-1UC CAM180UM-1UC CAM120UL-1UC CAM120ULB-1
Pixele2M13M12M8M12M
Rozdzielczość natywna1080p4K UHD4K UHD4K UHD4K UHD
Przekątna pola widzenia77°80°180°120°120°
Tryb ustawienia ostrościstałyautostałystałystały
Ilość mikrofonów kierunkowych22226
WłaściwościCyfrowa redukcja szumów 2D i 3D z HDR, automatyczne kadrowanie, migawka prywatnościCyfrowa redukcja szumów 2D i 3D z HDR, autofokus TLens, obrót w poziomie o 360 stopni i kąt nachylenia 10 stopniCyfrowa redukcja szumów 2D i 3D z HDR, automatyczne kadrowanie, 6 predefiniowanych układów wideoCyfrowa redukcja szumów 2D i 3D z HDR, automatyczne kadrowanie, 6 predefiniowanych układów wideo Cyfrowa redukcja szumów 2D i 3D z HDR, automatyczne kadrowanie, predefiniowane pozycje kamery, studyjna jakość dźwięku