Home / Nowości produktowe / HARMONIJNE I BOGATE OBRAZY Z NOWYM PROJEKTOREM 4K OD PANASONIC.
Mature businesswoman giving presentation to colleagues while standing in front of LCD at conference room

HARMONIJNE I BOGATE OBRAZY Z NOWYM PROJEKTOREM 4K OD PANASONIC.

Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na bogate w szczegóły obrazy na rynku rozwiązań korporacyjnych i edukacyjnych, firma Panasonic dodała funkcję Quad Pixel Drive do swojej sprawdzonej technologii projekcji laserowej SOLID SHINE z 1-chipowym procesorem DLP, tworząc projektor PT-FRQ50 o jasności 5200 lumenów. Użycie nowego projektora w połączeniu z zestawem SDK ET-SWR10 Real-Time Tracking pozwala osiągnąć niesamowity efekt dzięki wyświetlaniu obrazów z niewiarygodną precyzją na szybko poruszających się obiektach. Projektor umożliwia generowanie harmonijnych, bogatych w szczegóły obrazów w rozdzielczości 4K (3840 × 2160) i obsługuje standard 240 Hz / 1080p z minimalnym opóźnieniem sygnału wejściowego poniżej 8 ms. Projektor jest już dostępny w sprzedaży.

Projektor PT-FRQ50 pozwala na dziesiątki kreatywnych zastosowań dzięki oprogramowaniu Panasonic Real-Time Tracking do mapowania projekcji

Projektor Panasonic PT-FRQ50 został zaprojektowany z myślą o zastosowaniach, w których szczegóły mają ogromne znaczenie. Quad Pixel Drive to opracowana przez firmę Panasonic technologia poczwórnego grupowania pikseli umożliwiająca uzyskanie niesamowitych obrazów 4K, które zachowują naturalną wyrazistość i klarowność. Szybkie przetwarzanie 240 Hz i wąski współczynnik przysłony DMD tworzą imponujące wrażenie realizmu z najdrobniejszymi szczegółami i teksturami prezentowanymi na harmonijnych obrazach wolnych od efektu siatki. Dzięki zastosowaniu opracowanej przez firmę Panasonic technologii Rich Colour Enhancer powstają precyzyjne kolory, które umożliwiają wierne odwzorowanie treści.

Uniwersalny obiektyw z 2-krotnym zoomem dzięki elastycznie dobieranym odległościom rzutowania umożliwia wyświetlanie obrazu o dużych rozmiarach w miejscach o ograniczonej kubaturze. W połączeniu z szerokim zakresem przesuwu obiektywu (w pionie: +71%, -48%; w poziomie: +34%, -27%) zapewnia on większą swobodę dostosowania położenia projektora i pozycji obrazu. Wstępnie aktywowane zestawy aktualizacji do oprogramowania Geometry Manager Pro umożliwiają automatyczną kalibrację wielu ekranów jednocześnie z poziomu kamery, zapewniają rozszerzony zakres programowej korekcji geometrii i dają zaawansowane możliwości maskowania.

Wysoce niezawodny i ekonomiczny w utrzymaniu projektor zapewnia do 20,000 godzin projekcji bez konserwacji. Oprogramowanie Multi Monitoring & Control usprawnia konserwację, a opcjonalne funkcje Early Warning pomagają zapobiegać nieoczekiwanym przestojom.

W ciągu roku seria zostanie wzbogacona o kolejne modele. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://business.panasonic.co.uk/visual-system/pt-frq50