Home / Office Design / Gabinet MITO – klasa i ergonomia

Gabinet MITO – klasa i ergonomia

Kolekcja MITO doda klasy pomieszczeniu każdego managera.

Dwa rodzaje biurek , w wersji podstawowej i wzbogaconej o charakterystyczną szafę, umożliwiającą aranżowanie zarówno małych, jak i dużych przestrzeni gabinetowych według indywidualnych potrzeb Klientów. Struktura zastosowania materiału, dostępnego w dwóch kolorach: jasny i ciemny platan, w połączeniu z lakierowanymi elementami doskonale podkreśla prestiż oraz indywidualizm tej kolekcji.

Biurko posiada dodatkowo elektryczną regulację wysokości, co daje użytkownikowi możliwość wyboru pozycji, w jakiej chce pracować: na siedząco, stojąc, czy też w pozycji półsiedzącej.

MDD 2

Trzysegmentowa kolumna pozwala na szeroki zakres płynnej regulacji na wysokość. Elektryczny napęd biurka umożliwia łatwą zmianę wysokości blatu kiedy tylko pojawi się taka potrzeba, a dzięki maksymalnemu wyciszeniu pracy mechanizmu sterującego, nie  przeszkadza to w pracy czy podczas ważnego spotkania. Wiele dodatkowych udogodnień, tj.: przesuwność blatu, system antykolizyjny czy w końcu możliwość programowania wysokości, sprawiają, że praca biurowa zyskuje wiele nowych wymiarów.

Cały system tworzy klasyczne, ale nowoczesne miejsce pracy.

MDD logo