Home / Nowości produktowe / Fields – Współpraca bez granic

Fields – Współpraca bez granic

Nowa oferta produktowa Kinnarps na Stockholm Furniture Fair – Targach Meblowych w Sztokholmie.

Fields to nowa seria systemów modułowych, zaprojektowana z myślą o aktywnym środowisku pracy. Rodzina Fields obejmuje sofy, stoły, ścianki i fotele, a każdy z tych produktów to narzędzie, które można odpowiednio dostosować do własnych potrzeb i preferencji. Fields to szereg rozwiązań idealnych do każdego rodzaju zadań – niezależnie od tego, czy chodzi o pracę w zespole, czy też indywidualnie i w skupieniu, sam na sam z własnymi myślami.

kinnarps-2

Seria Fields została zaprojektowana przez Ollego Gylanga, projektanta ze sztokholmskiej pracowni Propeller Design AB, jednej z najbardziej znanych szwedzkich firm, specjalizujących się w projektowaniu przemysłowym i strategiach projektowania. „Projektując serię Fields, dążyliśmy do swego rodzaju równowagi. Wygląda na to, że udało nam się to osiągnąć. I nie chodzi tu tylko o spokojny i łagodny wygląd poszczególnych elementów serii, lecz także o harmonię, jaką produkty z serii Fields wprowadzają do biurowych wnętrz. Rozwiązania z serii Fields nadają się zarówno do zadań zespołowych, jak i pracy indywidualnej, zapewniając świetne warunki oraz wysoki poziom komfortu w każdej z tych sytuacji”, mówi Olle Gyllang. W ciągu dnia pracy mamy do czynienia z wieloma różnymi zadaniami – nieraz o bardzo zróżnicowanym charakterze. Nie dziwi więc fakt, że od naszego środowiska pracy oczekujemy elastyczności. I tu właśnie do gry wkracza seria Fields – rodzina modułowych rozwiązań, dzięki którym w łatwy sposób można przekształcić dostępną powierzchnię w salę konferencyjną, przestrzeń do pracy w mniejszych lub większych grupach, a także wydzielić miejsca idealne do samodzielnej pracy w skupieniu. Fields to odpowiedź na potrzebę wszechstronności biura; to system, który zaciera granice pomiędzy pracą indywidualną a pracą zespołową. To rozwiązanie, które sprawi, że każdy odnajdzie w biurze swoje miejsce – stosownie do potrzeb, preferencji i wymagań aktualnie wykonywanych zadań. Fields, jako seria rozwiązań o uniwersalnym zastosowaniu, sprawdzi się świetnie w środowisku typu Activity-Based Working. Co więcej, produkty z tej serii można spersonalizować zgodnie z własnym życzeniem dzięki szerokiej gamie dostępnych rodzajów tapicerek, dodatków i elementów. Słowa-klucze to różnorodność i wszechstronność.

Kinnarps to szwedzka firma oferująca innowacyjne i inspirujące zintegrowane rozwiązania wyposażenia biur i miejsc pracy. Firma została założona w 1942 roku przez Jarla i Evy Anderssonów. Kinnarps to europejski lider w swojej branży. Obecnie firma prowadzi sprzedaż w 40 krajach na świecie. Kinnarps buduje swój kapitał w oparciu o zrównoważony rozwój, dobro oraz korzyści dla tych, którzy korzystają z oferowanych przez firmę rozwiązań. Oferta firmy skierowana jest do różnego rodzaju biur, placówek edukacyjnych i medycznych. Firma zatrudnia ok. 2400 pracowników, a obroty za rok finansowy 2013/2014 wynosiły 3,7 miliarda SEK. Firma posiada także certyfikaty zgodności z normą ISO 9001 i ISO 14001, oraz certyfikat FSC®. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.kinnarps.com

kinnarps-3 kinnarps-4 kinnarps-5