Home / Dokumenty w firmie / Epson poszerza portfolio biznesowych drukarek A4

Epson poszerza portfolio biznesowych drukarek A4

Epson kontynuuje rozwój autorskiej technologii druku atramentowego Heat-Free, rozszerzając ofertę dla biur o urządzenia wielofunkcyjne AM-C400 i AM-C550, które usprawniają pracę z dokumentami w formacie A4. Nowe modele zapewniają wszystkie cenione w produktach firmy Epson atuty związane z oszczędnością energii i wydajnością.

Nowa linia drukarek atramentowych A4 od Epson jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które dużo drukują. Ich ekonomiczność wpisuje się w strategię zrównoważonego rozwoju.

Maksymalna wydajność w formacie A4

Urządzenia wielofunkcyjne AM-C400 i AM-C550 oferują dużą szybkość drukowania i skanowania (do 55 stron/min w przypadku druku i 100 obrazów/min w przypadku skanowania), podajniki papieru o dużej pojemności i wydajne kartridże z atramentem (do 31500 stron na pojedynczym zasileniu). Dzięki temu użytkownicy mogą pracować wydajniej, a ulepszony kolorowy ekran dotykowy sprawia, że obsługa urządzenia jest intuicyjna i prosta.

AM-C_A41 Nowa linia drukarek atramentowych A4 od Epson

Wykorzystanie w tych drukarkach ścieżki przebiegu papieru w kształcie litery „C” sprawia, że zajmują mniejszą powierzchnię. Są jednymi z najmniejszych modeli na rynku i doskonale nadają się do biur, gdzie liczy się każdy centymetr przestrzeni, a równocześnie potrzebne jest niezawodne i wydajne urządzenie.

Seria AM-C A4: Kompleksowe rozwiązanie dla nowoczesnego biura

Nowe modele A4 rozszerzają naszą rodzinę AM-C. Zapewniają imponującą wydajność porównywalną z modelami AM-C A3 oraz bezproblemową obsługę dzięki wspólnemu interfejsowi użytkownika, a przy tym są mniejsze. Wprowadzenie tej serii oznacza wypełnienie luki w naszej ofercie produktów. Możemy zaoferować zalety urządzeń z głowicą drukującą na całej szerokości kartki w całej gamie naszych atramentowych modeli dla firm.

– mówi Robert Reszkowski z Epson Polska.

Co ważne, te drukarki oparte na otwartej platformie Epson łatwo integrują się z zastaną w organizacji infrastrukturą technologiczną i są zgodne z oprogramowaniem innych firm.

Duża szybkość drukowania, niezawodność i niewielkie rozmiary w połączeniu ze zmniejszonym zużyciem energii i redukcją odpadów dzięki atramentowej technologii Epson Heat-Free wspierają założenia zrównoważonego rozwoju i sprawiają, że te modele są atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych drukarek laserowych.