Home / Slider News / Ekonomiczna komunikacja dla małych i średnich firm

Ekonomiczna komunikacja dla małych i średnich firm

System komunikacyjny w niewielkim przedsiębiorstwie nie musi ograniczać się do najprostszych zadań. Funkcja połączeń konferencyjnych, wideopołączeń, komunikacji głosowej, a nawet prosty system monitoringu i ochrony – to wszystko może zapewnić nowoczesny i jednocześnie ekonomiczny serwer telekomunikacyjny.

Panasonic KX-HTS32 to połączenie tradycyjnej centrali abonenckiej z nowoczesną technologią IP. Oznacza to, że może posłużyć zarówno do budowy zupełnie nowego rozwiązania komunikacyjnego, jak i do integracji z istniejącym systemem PBX w celu zapewnienia obsługi protokółu SIP. Co ważne, centrala jest prosta w obsłudze, kompaktowa oraz konkurencyjna pod względem ekonomicznym. Z łatwością można ją dopasować do indywidualnych wymagań firmy i skalować w razie potrzeby rozszerzania systemu.

Nieograniczona mobilność

W odpowiedzi na potrzeby pracowników mobilnych KX-HTS32 oferuje funkcję Media Relay Gateway (MRG) oraz obsługę własnych urządzeń użytkowników (BYOD). Dzięki temu smartfony lub telefony domowe pracowników mogą być wykorzystywane jako telefony weEkonomiczna komunikacja dla małych i średnich firm System komunikacyjny w niewielkim przedsiębiorstwie nie musi ograniczać się do najprostszych zadań. Funkcja połączeń konferencyjnych, wideopołączeń, komunikacji głosowej, a nawet prosty system monitoringu i ochrony – to wszystko może zapewnić nowoczesny i jednocześnie ekonomiczny serwer telekomunikacyjny. wnętrzne bez konieczności stosowania skomplikowanych i drogich usług VPN czy angażowania dodatkowego personelu. Będąc w podróży, połączenia można bezproblemowo przekierowywać na smartfon. Z kolei gdy ich odbieranie nie jest możliwe, wystarczy – przy użyciu poczty elektronicznej – przesyłać powiadomienia głosowe na komputer lub urządzenie przenośne. Dodatkowo opcje stronicowania pozwalają na jednoczesne przesyłanie ważnych informacji pracownikom znajdującym się w różnych lokalizacjach. Dzięki wbudowanej funkcji Meet Me Conference centrala KX-HTS32 umożliwia połączenia konferencyjne wielu użytkowników niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Dodatkowo dla systemu dostępna jest szeroka oferta ekonomicznych terminali, w tym wideofon KX-HDV430, który daje możliwość prowadzenie wideorozmów i bez konieczności korzystania z usług VPN. To idealne narzędzie dla osób pracujących w domu oraz firm posiadających biura w różnych lokalizacjach.

Opłacalna inwestycja

Centralę KX-HTS32 można także połączyć z wideodomofonem IP KX-NTV firmy Panasonic i kamerami z serii kamer IP. Dzięki temu umożliwia stworzenie prostego i ekonomicznego systemu monitoringu z takimi funkcjami, jak zdalne otwieranie drzwi, detekcja ruchu/głosu oraz sterowane czujnikami systemy alarmowe. Zaletą systemu KX-HTS32 jest prosta instalacja dzięki trybowi szybkiej konfiguracji plug-and-play. Podstawowe ustawienia są zaprogramowane automatycznie, a dodatkowe klucze aktywacji ani dodatkowy router nie są wymagane. System jest też nieskomplikowany w utrzymaniu. Prosty interfejs sieciowy umożliwia zdalne programowanie i konserwowanie centrali.