Home / Office Design / Coniveo wprowadza pierwszą wykładzinę welurową marki Workstep
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Coniveo wprowadza pierwszą wykładzinę welurową marki Workstep

Firma Coniveo wzbogaca znaną na rynku markę Workstep o nową kolekcję welurowych wykładzin obiektowych. Nowe wykładziny Workstep Moderno, dostępne w pięciu kolorach o  niepowtarzalnym wzorze, dobrze sprawdzą się w eleganckich i prestiżowych przestrzeniach w biurach i instytucjach. Produkt cechuje wysoka odporność na ścieranie i zabrudzenia.

Workstep Moderno jest pierwszą kolekcją wykładzin dywanowych o oryginalnym i niepowtarzalnym wzorze, zaprojektowanym przez specjalistów z firmy Coniveo. Produkt dostępny jest w pięciu kolorach – od klasycznych beży i szarości, po eleganckie odcienie grafitu i granatu. Struktura materiału sprawia, że jest odporna na intensywne użytkowanie i posiada najwyższą klasę ścieralności: 33.

– Rynek nieruchomości biurowych jest bardzo wymagający. Zależało nam na tym, żeby stworzyć produkt, który będą wyróżniały nie tylko właściwości użytkowe, lecz również niepowtarzalny wzór. Po wielomiesięcznych pracach możemy śmiało powiedzieć, że powstał „produkt marzeń”, o wysokich parametrach technicznych – mówi Łukasz Wiatrzyk, dyrektor handlowy marki Workstep.

Runo wykładziny Workstep Moderno jest wykonane z poliamidu, który jest odporny na zabrudzenia i zapewnia większą elastyczność wykładziny. Jest to ważne szczególnie w obiektach biurowych i instytucjach, gdzie podłoże jest intensywnie użytkowane. Podłoże wykonane z tego materiału jest antypoślizgowe i przystosowane do mebli na kółkach.

Wykładzina welurowa Workstep Moderno tkana jest podobnie jak wykładzina pętelkowa. Różni je tylko ostatni etap produkcji, gdy ścinana jest górna warstwa pętelek. Dzięki temu powierzchnia jest wyjątkowo komfortowa i co ważne, pochłania dźwięki w pomieszczeniach.

Wykładzina dostępna jest „od ręki” i oferowana jest w czterometrowych rolkach na podkładzie syntetycznym. Można ją kupić wyłącznie u dystrybutora w firmie Coniveo.

Więcej informacji o produkcie można znaleźć na stronie: http://www.coniveo.pl/wykladziny/wykladziny-workstep/workstep-moderno