Home / Dokumenty w firmie / Brother uzupełnia ofertę o kompaktowe i ciche drukarki laserowe

Brother uzupełnia ofertę o kompaktowe i ciche drukarki laserowe

Aktualna oferta firmy Brother została uzupełniona o trzy nowe, niezawodne i kompaktowe urządzenia z serii L2000. Modele HL-L2372DN, HL L2352DW oraz HL-L2312D to monochromatyczne drukarki laserowe, oferujące dużą wydajność za rozsądną cenę. Przeznaczone są dla firm stawiających na niskie koszty użytkowania oraz bezproblemową eksploatację.

Naturalnym środowiskiem pracy nowych modeli Brother HL-L2372DN, HL- L2352DW i HL-L2312D jest małe biuro lub środowisko domowe. Urządzenia stanowią uzupełnienie aktualnej oferty o modele oferujące wyłącznie funkcję drukowania. To produkty, które oferują wyjątkowo korzystny, niski koszt eksploatacji. Charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, co pozwala na umieszczenie ich praktycznie w dowolnym miejscu.
W przypadku HL-L2352DW jest to jeszcze łatwiejsze, ponieważ drukarka oferuje łączność bezprzewodową.
Wszystkie wymienione modele mają funkcję drukowania z urządzeń mobilnych.

Obsługują aplikacje, takie  jak iPrint&Scan, przeznaczoną dla urządzeń przenośnych działających pod kontrolą systemów Android oraz iOS, oraz Apple Air- Print.
Drukarki pozwalają na szybkie generowanie czarno- białych dokumentów – ich prędkość pracy wynosi 30 stron na minutę (HL-L2352DW oraz HL-L2312D). HL-L2372DN jest nieznacznie szybszy, generuje do 34 stron na minutę. Urządzenia są standardowo wyposażone w tonery pozwalające
wydrukować do 700 stron. Możliwe jest także zastosowanie tonerów pozwalających drukować do 1 200 lub do 3 000 stron.
Kolejnym atutem nowych drukarek jest ich cicha praca, która zapewnia komfort drukowania nawet dużej ilości dokumentów. Głośność urządzeń podczas działania przy pełnej prędkości nie przekracza 50 dB.
Nowe urządzenia oferują pracę w „trybie ekologicznym” (Eco Mode), który wprowadza drukarkę w tryb uśpienia, kiedy nie jest używana.
Redukuje to pobór energii, zmniejszając koszty codziennej eksploatacji. Jej ponowne wybudzenie i wejście w „tryb gotowości” zajmuje w zależności
od modelu zaledwie do 9 sekund. W przypadku wszystkich trzech urządzeń możliwe jest automatyczne, dwustronne drukowanie, co pozwoli na dodatkowe oszczędności na materiałach biurowych. Wymienione urządzenia wyposażone są w podajniki o pojemności do 250 arkuszy.
Laserowe drukarki Brother HL-L2352DW, HL-L2372DN oraz HL-L2312D są objęte 3-letnią gwarancją.

Więcej szczegółów na temat nowych urządzeń oraz szczegółowe parametry techniczne wybranych modeli znaleźć można na stronie
www.brother.pl 

Informacje o firmie Brother
Firma Brother należy do grupy wiodących na świecie producentów wyspecjalizowanych w dziedzinie urządzeń drukujących i technologii komunikacyjnych, posiadająca od dłuższego czasu pozycję światowego lidera w segmencie monochromatycznych wielofunkcyjnych urządzeń laserowych. Swoją działalność rozpoczęła w 1908 r. w Japonii, a w 2008 r. obchodziła 50-lecie działalności w Europie. Brother zatrudnia na całym świecie 25 000 pracowników. Firma Brother zbudowała swój sukces w Europie w oparciu o wysoką jakość, wyjątkowo korzystny wskaźnik cena/
wartość, marketing, lokalną sieć dystrybucji i serwisu, wysoki poziom zaangażowania na rzecz ochrony środowiska oraz dostępność dla klienta. Brother oferuje zastrzeżone technologie, opracowywane, wytwarzane i dystrybuowane w stu procentach we własnym zakresie. Firma Brother posiada certyfikat ISO140001 i otrzymała prestiżowe międzynarodowe certyfikaty „Energy Star”, „der Blaue Engel” i „Eco Mark”. Brother Polska jest częścią Brother International Ltd.