Home / Nowości produktowe / Brother prezentuje przenośne i kompaktowe drukarki etykiet, paragonów i biletów serii RJ LITE

Brother prezentuje przenośne i kompaktowe drukarki etykiet, paragonów i biletów serii RJ LITE

Nowe mobilne drukarki etykiet firmy Brother umożliwiają szybkie i proste drukowanie etykiet, paragonów oraz biletów nawet w wymagających warunkach.

Modele Brother RJ-2035B oraz RJ-2055WB to przenośne i kompaktowe dwucalowe drukarki etykiet, które są odporne na upadki z wysokości 2,5 m oraz zapewniają stopień ochrony IP54 w futerale. Dzięki lekkiej i poręcznej konstrukcji świetnie sprawdzą się podczas pracy w terenie. Mogą być również wykorzystywane w sektorach takich jak logistyka i magazynowanie, jak również przez sprzedawców mobilnych i instytucje wykorzystujące wszelkiego rodzaju bilety i pokwitowania.

Nowe urządzenia oferują prędkość druku nawet do 101mm/s (4 cale na sekundę). Rozdzielczość druku wynosi 203 dpi. Gotowy do pracy zestaw razem z baterią waży tylko 215g w przypadku modeli RJ-2035B i RJ-2055WB. Zaprezentowane 2 wersje serii RJ LITE mogą być noszone na zawieszanym przez ramię pasku.

Modele są proste w obsłudze, a ich interfejs umożliwia łączenie z urządzeniami mobilnymi lub komputerami stacjonarnymi, co w znacznym stopniu ułatwia szybkie tworzenie wydruków. Urządzenia gwarantują łatwą obsługę dzięki różnym opcjom komunikacji: USB, Bluetooth, a także WiFi.

Obudowa drukarek RJ-2035B oraz RJ-2055WB ma klasę szczelności IP54, co oznacza, że jest ona odporna na zapylenie oraz zachlapania i może być eksploatowana w środowiskach, w których panuje znaczna wilgotność.

Urządzenia działają w temperaturach od -15˚C do + 50˚C, a ich ładowanie może się odbywać przy temperaturach od 0˚C do +40˚C. Można je uzupełnić o szeroką gamę akcesoriów, które pozwalają stosować urządzenie w prawie każdych warunkach, oraz dostosować je do indywidualnych potrzeb poszczególnych branż. Mobilne drukarki serii RJ LITE są objęte 3-letnią gwarancją.