Home / Slider News / BIEG FIRMOWY: REMOTE EDITION 2020 – PODSUMOWANIE

BIEG FIRMOWY: REMOTE EDITION 2020 – PODSUMOWANIE

6868 biegaczy z 552 firm pobiegło dla 12 podopiecznych Fundacji Everest

29 sierpnia 2020 roku odbyła się już ósma edycja Biegu Firmowego, tym razem w wyjątkowej formule Remote Edition. Ponad 1423 drużyn z 552 firm wzięło udział w wirtualnej sztafecie, aby wesprzeć 12 małych bohaterów Fundacji Everest. Blisko 6868 pracowników wystartowało tego dnia i zjednoczyło się we wspólnej sportowej pasji i celu, jakim jest pomoc potrzebującym.

“Bieg Firmowy to impreza z 8-letnią historią. W tym roku uczestnicy Biegu Firmowego: Remote Edition pokazali, że mają wielkie serca i są gotowi pomagać niezależnie od okoliczności”. – mówi jeden z organizatorów

Wspólnie pokonaliśmy 37 937,5 kilometrów

Tegoroczna wyjątkowa formuła pozwoliła biegaczom z całej Polski, jak i również z całego świata pokonać swoje 5 km, jednocześnie przebiegając łączny wynik  37 937,5 km. Tego dnia zarejestrowaliśmy zawodników z różnych zakątków Polski, ale także z Włoch, Irlandii, Rumunii, Portugalii, Grecji, Holandii, Niemiec oraz USA.

W imieniu organizatorów bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym zawodnikom, firmom oraz sponsorom Biegu Firmowego: Remote Edition 2020.

Organizator: Fundacja Everest

Realizator: Grupa Eventowa Compani

Sponsorzy: 3M, Credit Suisse, Multisport, ZF

Sponsor wspierający: Pyszne.pl

Sponsor technologiczny: LG Electronics Wrocław

Partner Technologiczny: Deviniti

Wyniki Biegu Firmowego: Remote Edition na: https://biegfirmowy.pl/o-biegu/wyniki/

Więcej na: https://www.facebook.com/BiegFirmowy