Home / Nowości produktowe / Akustyka i design dla biur, czyli nowe panele Fluffo WEB

Akustyka i design dla biur, czyli nowe panele Fluffo WEB

Marka Fluffo rozszerzyła swoją ofertę o serię nowych produktów, stworzonych z myślą o dużych biurach typu open space. Mowa o akustycznych kurtynach Fluffo WEB, które nie tylko pochłaniają dźwięki, ale też wizualnie wydzielają przestrzeń i nadają wnętrzom niepowtarzalny wygląd.

Nową linię produktów Fluffo Fabryki Miękkich Ścian tworzą lekkie i przyjemne w dotyku panele, które mają postać ażurowych kurtyn akustycznych, podwieszanych do sufitu. Ich głównym zadaniem jest pochłanianie niechcianego hałasu i pogłosu w biurach. Kurtyny Fluffo WEB mają doskonałe właściwości akustyczne za sprawą dźwiękochłonnego materiału, którym jest otwarto-komórkowa pianka poliuretanowa, pokryta strukturą Fluffo, przypominającą w dotyku aksamit.

Design skrojony na miarę

Jednocześnie kurtyny akustyczne Fluffo WEB pomagają w lepszym zaaranżowaniu przestrzeni, umożliwiając jej wizualny podział. Dzięki temu w biurach typu open space nie tylko udaje się zapanować nad hałasem, ale także stworzyć przytulną, oddzielną przestrzeń między biurkami, działami czy miejscem wyznaczonym do pracy projektowej i spotkań.

Nowe panele Fluffo WEB składają się z 12 geometrycznych wzorów i aż 56 oryginalnych kolorów. Tak szeroka paleta barw pozwala na wkomponowanie paneli w aranżację wnętrza, zgodną z identyfikacją wizualną firmy, przy jednoczesnej poprawie akustyki w biurze.

O Fluffo:

Produkty Fluffo są wytwarzane w Polsce, w Fabryce Miękkich Ścian. Produkty podbiły rynek jako alternatywa i niesztampowy sposób na wyciszenie i ozdobę biura, pokojów konferencyjnych i mieszkań. Projekty Fluffo były wielokrotnie nagradzane, między innymi na Międzynarodowych Targach Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2015 nagrodą „Diament Designu 2015”.

Więcej informacji:

www.fluffo.pl