Home / Office Design / Jak możesz rozświetlić swoje biuro?

Jak możesz rozświetlić swoje biuro?

Ponure i bezbarwne biuro może w mgnieniu oka zabić radość i kreatywność, bez względu na to, jak radosnymi z natury są jego użytkownicy. Dlatego powiedz „nie” monotonii i wybierz produkty z naszej linii VIVIDA, charakteryzującej się perfekcyjnymi wzorami i szeroką paletą kolorów – idealnych do wkomponowania się w identyfikację wizualną firm.

Pamiętaj, że biuro pełne kolorów może cieszyć, ale jeżeli wyposażenie nie jest dobrej jakości, praca nadal będzie na tym cierpieć, dlatego warto wiedzieć, że legendarna i uznana jakość Esselte jest obecna w każdym elemencie kolekcji VIVIDA.

Segregator Esselte No. 1 VIVIDA

Żywa kolorystyka, bardzo wytrzymałe tworzywo i całkowita zgodność z certyfikatem FSC to dopiero początek zalet tego segregatora.

Opatentowany mechanizm dociskowy No. 1, z perfekcyjnie dociskającymi się szczękami mechanizmu nawet przy wypełnionym segregatorze, gwarantuje ponadprzeciętną siłę docisku oraz dokładne i solidne zamykanie nawet po użyciu 10 000 razy.

Teczka z przegródkami Esselte VIVIDA

Podążaj za trendami, mając do wyboru całą paletę nowych kolorów i stylowych zapięć. Teczki z przegródkami z kieszonką na wizytówki oraz miłym w dotyku wytłoczonym wzorem – to produkt, który po prostu musisz mieć.

Półka na dokumenty Esselte VIVIDA Europost

Wyraziste kolory oraz unikalny ergonomiczny kształt i wzór w kratkę na bocznych ściankach sprawiają, że nasza półka na dokumenty w formacie A4 jest produktem niezbędnym.

Pojemnik na czasopisma Esselte VIVIDA

Nowoczesne wzornictwo i żywe kolory tworzą stylowy produkt, który perfekcyjnie pasuje zarówno do produktów na biurko z linii Europost, jak i pozostałych produktów z kolekcji VIVIDA. To naprawdę świetne rozwiązanie.

Stwórz z kolekcją Esselte VIVIDA wspaniałe biuro – wyraziste, żywe i co ważne – tworzące dobrą atmosferę do pracy.

Skorzystaj z okazji i przy zakupie produktów VIVIDA weź udział w promocji Esselte! Kup segregatory Esselte No1 i zdobądź zestaw kosmetyków firmy Oriflame. Szczegóły na www.esselte.com/style

 

Więcej o kolekcji Esselte VIVIDA na stronie