Strona główna / Slider News / BIEG FIRMOWY 2020
BIEG FIRMOWY 2020

BIEG FIRMOWY 2020

Bieg Firmowy odbywa się cyklicznie od 2013 r. we Wrocławiu oraz w Warszawie. Ideą wydarzenia jest szerzenie aktywności wśród pracowników firm oraz pomoc najbardziej potrzebującym. 

W 2020 roku po raz ósmy pobiegniemy dla podopiecznych Fundacji Everest

Z ogromną radością zapraszamy Was do udziału w Biegu Firmowym, charytatywnej sztafecie biegowej dedykowanej pracownikom firm z całej Polski. Celem wydarzenia jest pomoc podopiecznym Fundacji Everest, na których leczenie i rehabilitacje przekazano dotychczas 859 180 zł. W tym roku wspólnie pomożemy 12 małym bohaterom.

Poznaj bohaterów Biegu Firmowego 2020 → biegfirmowy.pl/o-biegu/podopieczni/

Charytatywna sztafeta dla 13 000 pracowników

Podobnie, jak w latach ubiegłych, Bieg Firmowy odbędzie się we Wrocławiu i w Warszawie. We Wrocławiu uczestnicy pobiegną 16 maja, w dwóch turach po 5 000 uczestników, na terenie Kompleksu Stadionu Olimpijskiego. Edycja warszawska odbędzie się 30 maja na terenie Centrum Olimpijskiego (Wybrzeże Gdyńskie 4). Ideą biegu jest działalność charytatywna integrująca pracowników, a także promowanie aktywności fizycznej. Informujemy, że ponad 8 000 na 13 000 miejsc jest już zajętych, dlatego to najlepszy moment, aby zgłosić swoją drużynę.

Po raz kolejny proponujemy 13 000 miejsc w Biegu Firmowym i niezmiennie nasi biegacze nas zaskakują. W 3 dni udało nam się wyprzedać pierwszą turę biegu we Wrocławiu, a liczba uczestników w każdym z miast ciągle rośnie. Cieszy nas tak duże zaangażowanie i zainteresowanie firm. Wierzymy, że przed nami niezapomniane i wyjątkowe edycje. – Ewa Mróz, prezes Fundacji Everest

Jak zgłosić drużynę?

W celu zgłoszenia drużyny wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.biegfirmowy.pl/rejestracja oraz uiścić opłatę startową w wysokości 79 zł netto za osobę (395 zł netto za drużynę). Jeśli chcesz wziąć udział w Biegu Firmowym, zapisz drużynę jak najszybciej i wspólnie dorzućcie swoje kilometry do pomocy podopiecznym Fundacji Everest.

Szczegółowe informację dotyczące Biegu Firmowegobiegfirmowy.pl 

Fanpage Biegu Firmowegofacebook.com/BiegFirmowy/

LinkedIn → linkedin.com/company/biegfirmowy

Instagraminstagram.com/biegfirmowy/

Dotychczasowi uczestnicy to m.in.: 3M, AmRest, Credit Suisse, Collins Aerospace, WABCO, Kaufland, LG, Pyszne.pl i Qiagen. Lista uczestników Biegu Firmowego 2020 → biegfirmowy.pl/uczestnicy-2020/

Napisz komentarz

to liczba komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mailowy będzie niewidoczny Required fields are marked *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Do góry
Ben Gedeon Womens Jersey