Strona główna / Office Design / ZNAMY LAUREATÓW KONKURSU OFFICE SUPERSTAR!
ZNAMY LAUREATÓW KONKURSU OFFICE SUPERSTAR!

ZNAMY LAUREATÓW KONKURSU OFFICE SUPERSTAR!

Zakończył się konkurs OFFICE SUPERSTAR, organizowany przez firmę doradczą CBRE, który miał na celu wyłonienie najlepszych aranżacji biurowych w Polsce. Spośród ponad 100 uczestników konkursu, interdyscyplinarna Kapituła wyłoniła 11 firm z najbardziej unikalnie zaaranżowanymi powierzchniami biurowymi.

 

Natalia Wenzławska, Communication & Brand Manager, CBRE: „Celem projektu OFFICE SUPERSTAR było wyłonienie firm, które w holistyczny sposób rozumieją pojęcie przestrzeni biurowej. To już nie tylko miejsce pracy, w budynkach spędzamy 90% czasu, właśnie w nich budujemy relacje zawodowe i prywatne, rozwijamy się, a także relaksujemy. Celem konkursu jest budowanie świadomości w organizacjach, że takie podejście do biura gwarantuje sukces w postaci zadowolonych i lojalnych pracowników. Napływające zgłoszenia były dowodem na to, że coraz więcej firm w Polsce podąża za tym trendem i wykorzystuje swoją przestrzeń jako zasób strategiczny, a także bardzo ważną część komunikacji z otoczeniem. To również świetna okazja dla Laureatów Konkursu do promowania swoich przestrzeni. Gratulujemy zwycięzcom! I zapraszamy do zgłoszeń za rok.”

 

OTO 11 FIRM MAJĄCYCH NAJLEPSZE BIURA W POLSCE 

 

Laureat w kategorii „Biuro 4.0 | Innowacje”SKANSKA, uzasadnienie wyboru: „Prawdziwa innowacja to pozwolenie pracownikom na podjęcie decyzji o tym, jak pracują i w jakiej przestrzeni.”

 

Laureat w kategorii „Biuro Cooworkingowe” – ADGAR POLAND (BRAIN EMBASSY), uzasadnienie wyboru: „Za wzorowy przykład jak powinno wyglądać biuro coworkingowe.”

 

Laureat w kategorii „Biuro małej firmy” – HAND MADE, uzasadnienie wyboru: „Za wyjątkową dbałość o szczegóły, wysoką jakość wykonania oraz unikalne, ręczne zdobienia, nadające charakteru całej przestrzeni.”

 

Laureat w kategorii „Biurowy Wellness” – AVIVA uzasadnienie wyboru:  „Za możliwość wyboru przestrzeni do pracy, zaprojektowanej w taki sposób, aby dbać o komfort pracowników. Nawet lokalizacja biura (oraz jej zmiana) były motywowane właśnie ich wygodą.”

 

Laureat w kategorii „Najlepsze biuro w branży doradczej” – GOLDMAN RECRUITMENT uzasadnienie wyboru: „Za dbanie o komfort pracowników oraz ludzki wizerunek przestrzeni.”

 

Laureat w kategorii „Najlepsze biuro w branży finansowej” – AVIVA uzasadnienie wyboru: „Najbardziej wyróżniające się biuro w swojej kategorii: za różnorodność, kreatywność i elastyczność powierzchni.”

 

Laureat w kategorii „Najlepsze biuro w branży kreatywnej” – DELOITTE DIGITAL uzasadnienie wyboru: „Za duże przestrzenie, w których znajdziemy miejsce nie tylko na pracę, ale także na relaks i uspokojenie.”

fot. www.jacekolszewski.com

 

Laureat w kategorii „Najlepsze biuro w branży prawniczej” – LINKLATERS uzasadnienie wyboru: „Za spójność projektu, wysoką klasę oraz podkreślenie elegancji poprzez aranżację przestrzeni. To wnętrze, które buduje prestiż organizacji.”

 

Laureat w kategorii „Najlepsze biuro w branży technologicznej” – OLX GROUP – uzasadnienie wyboru: „Za różnorodność przestrzeni, wysoką jakość oraz niezwykle kreatywne podejście w aranżacji przestrzeni.”

 

Laureat w kategorii „Najlepsze biuro w branży BPO/SSC” – XL CATLIN uzasadnienie wyboru: „Za najbardziej pro ludzkie podejście do aranżacji biura w branży, połączone z niewymuszoną elegancją.”

 

Laureat w kategorii „Sala Konferencyjna” – GOOGLE uzasadnienie wyboru: „Za wzorowy przykład tego, jak powinna wyglądać przyjazna i praktyczna przestrzeń konferencyjna.”

 

Laureat w kategorii „Social Zone” – MEDIACOM uzasadnienie wyboru: „Za łączenie ludzi dzięki przemyślanemu zaaranżowaniu przestrzeni w biurze.”

 

 

W Kapitule Konkursu zasiadali najwyższej klasy eksperci: Ewa Andrzejewska, Daniel Bienias, Beata Bochińska, Radosław Gajda, Natalia Hatalska, Łukasz Kałędkiewicz, Bogna Kietlińska, prof. Ewa Kuryłowicz, Karolina Manikowska, Bogdan Rogala, Agnieszka Kalinowska-Sołtys.

 

Laureaci konkursu otrzymali niezwykłe statuetki w postaci lewitujących doniczek oraz tillandsie – rośliny, które do życia potrzebują jedynie powietrza oraz odrobiny wilgoci. Wręczenie statuetek odbyło się podczas konferencji CBRE IDEA LAB CONFERENCE w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Projekt organizowany był przez firmę doradczą CBRE, a jego Partnerami byli Philips Lighting i  Grupa Nowy Styl, a partnerem technologicznym była firma Spaceti.

 

Honorowy patronat nad konkursem objęło Stowarzyszenie Architektów Rzeczpospolitej Polski (SARP), medialnie konkurs wspierało ponad 20 patronów, m.in.: Eurobuild, Harvard Business Review, Outsourcing & More, Marka Pracodawcy.

 

Wszystkie zwycięskie aranżacje można zobaczyć na stronie www.officesuperstar.pl.

Kolejna edycja konkursu OFFICE SUPERSTAR planowana jest w pierwszej połowie 2018 roku.

Napisz komentarz

to liczba komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mailowy będzie niewidoczny Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do góry