Strona główna / Office News / Smart Office w Sukcesji
Smart Office w Sukcesji

Smart Office w Sukcesji

Pierwszy bezpłatny coworking w łódzkim centrum handlowym już otwarty!

 

Helenów, Źródliska, Krańcówka i Zdrowie – tak nazywać się będą sale w nowej przestrzeni coworkingowej w CH-R Sukcesja, przy al. Politechniki 1. To pierwsze tego typu miejsce dostępne w łódzkim Centrum Handlowym. Korzystać może z niego każdy pełnoletni odwiedzający Sukcesję. W szczególności dedykowany jest on mikro przedsiębiorcom, freelancerom oraz tym, którzy po prostu poszukują wygodnego miejsca do pracy. Smart Office to  240 m2 dostępnych dla gości od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 21:00. 

Coworking czyli z j. ang. „współpraca” to możliwość pracy w specjalnym biurze, gdzie można wynająć biurko na dowolny czas. W Polsce powstawanie takich przestrzeni jest coraz bardziej popularne. Z reguły jednak korzystanie z nich jest płatne. Smart Office to inicjatywa, w której nie tylko będzie można popracować zupełnie za darmo w centrum miasta, ale i poczuć łódzki klimat.

– Postanowiliśmy  nazwać i urządzić dostępne pomieszczenia, nawiązując do łódzkich miejsc.  Smart Office to 2 sale konferencyjne, jedna o nazwie Helenów, druga Źródliska, strefa relaksu o nazwie Zdrowie a także przestrzeń wspólna z biurkami do pracy samodzielnej oraz stanowiskami do spotkań kilkuosobowych. Miejsce wyposażone jest również w salę do pracy kreatywnej o nazwie Krańcówka – opowiada Joanna Leśniak, CH-R Sukcesja.

Celem projektu jest stworzenie platformy do spotkań łódzkich przedsiębiorców, wymiany ich doświadczeń i networkingu. Goście Smart Office na miejscu będą mogli napić się kawy, skorzystać z bezpłatnego Wi-FI czy sprzętu biurowego. Goście Smart Office będą mogli wykorzystywać jego potencjał do rozwijania własnych firm. Oprócz organizowania autorskich inicjatyw, otrzymają możliwość uczestnictwa w warsztatach biznesowych oraz cyklicznym wydarzeniu skierowanym do łódzkiej branży kreatywnej – #PodwieczorekwŁodzi.

Uatrakcyjniać go będą znane nazwiska ze świata biznesu, dzięki czemu lokalni przedsiębiorcy otrzymają dużą dawkę wiedzy i inspiracji.

Napisz komentarz

to liczba komentarzy

Komentarz

  1. I see you don’t monetize your website, don’t
    waste your traffic, you can earn extra bucks every month because you’ve got
    hi quality content. If you want to know how to make extra $$$, search for:
    Mrdalekjd methods for $$$

Napisz komentarz

Twój adres e-mailowy będzie niewidoczny Required fields are marked *

*

Do góry