Strona główna / Nowości produktowe / Nowa linia komputerów HP ProBook 400
Nowa linia komputerów HP ProBook 400

Nowa linia komputerów HP ProBook 400

HP zaprezentowało dziś nową linię komputerów HP ProBook 400 przeznaczonych dla rozwijających się firm i przedsiębiorców, którzy często pracują poza biurem.

Małe i średnie firmy sięgają po najnowsze technologie, więc niezwykle istotne jest tworzenie rozwiązań, które pomogą im oszczędzać czas, zarabiać pieniądze i rozwijać biznes. Szukają też dodatkowych korzyści, nie tylko najniższej ceny. Gdy poszukują najlepszego biznesowego notebooka, chcą takiego, który oferuje wszystko, czego potrzeba do skutecznego wykonywania codziennych zadań – od wysokiej wydajności i długiego czasu pracy na baterii, zaawansowanych zabezpieczeń i standardów łączności do nowoczesnego wzornictwa.

 

Komputery z serii HP ProBook 400 G6, zaprojektowane z myślą o nowoczesnym biznesie, pomagają wydajnie pracować w biurze i poza nim, oferując moc, styl i korzyści, które spełnią potrzeby każdej firmy.

 

Nowe modele ProBook 430 G6, ProBook 440 G6 i ProBook 450 G6 oferują:

 

  • Ultralekką, dopracowaną w każdym detale konstrukcję. W nowych urządzeniach wykorzystano koncepcje wzornicze zaczerpnięte z komputerów HP klasy Commercial i wyższej, w tym niezwykle smukłą obudowę z ostrymi liniami, wyraźnymi krawędziami i srebrnym wykończeniem oraz wąskie ramki ekranu. Nowy 180-stopniowy zawias pozwala położyć urządzenie płasko, co ułatwia udostępnianie treści i współpracę.
  • Bezpieczne i łatwe w zarządzaniu funkcje biznesowe. Urządzenia zapewniają szereg dodatkowych zabezpieczeń, w tym firmware HP BIOSphere Gen4, który automatyzuje ochronę BIOS-u i ułatwia zarządzanie. Nowa, solidna pokrywa górna z wytłaczanego aluminium i ulepszony panel klawiatury wykonany z jednego kawałka aluminium zwiększają wytrzymałość. Każdy użytkownik może dostosować pod siebie opcje łączności, np. decydując się na wersję z 4G LTE.
  • Wysoka wydajność i produktywność. Komputery ProBook 400 G6 są dostępne z najnowszymi czterordzeniowymi procesorami Intel® Core™ 8. generacji, opcjonalnymi kartami graficznymi NVIDIA® GeForce® oraz pojemną baterią, która starcza na cały dzień intensywnej, wielozadaniowej pracy. Użytkownicy mogą teraz szybko naładować baterię do 50 proc. dzięki funkcji HP Fast Charge.

 

Komputery z serii HP ProBook 400 G6, w cenie od 4799 PLN brutto, będą dostępne w Polsce w grudniu 2018 r.

Napisz komentarz

to liczba komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mailowy będzie niewidoczny Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do góry